چطور مي توان سن حاملگي و تاريخ زايمان را تعيين نمود

چگونه مي توان سن حاملگي و تاريخ زايمان را تعيين نمود ؟

ازموقعي كه سلول تخم جنين تشكيل شود تا زماني كه از لوله هاي رحمي عبور نمايد و شروع به چسبيدن به جدار رحم نمايد 3 الي 6 روز طول مي كشد.پس از طي اين مدت به مرور از جفت تشكيل شده هورموني در خون آزاد مي شود كه همان HCG.B مي باشد و جهت تشخيص حاملگي سطح اين هورمون را در خون اندازه مي گيرند.

ساده ترين روش حدس زدن حاملگي،عقب افتادن قاعدگي در ن مي باشد ، البته ني كه قاعدگي هاي منظمي دارند زود تر ميتوانند بارداري خود را حدس بزنند. بنا براين تأخير قاعدگي اولين علامتي است كه زن مي تواند بارداري خود را متوجه شود.

چگونه سونوگرافي انجام دهيم حاملگي ,قاعدگي ,تعيين ,زايمان ,تاريخ ,تاريخ زايمان ,تعيين نمود منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت فراز بینش سپهر خرید نخ اکریلیک فرش ماشینی sepantaseo برترین پایگاه آپدیت لایسنس جدید نود 32 98music08 اویل چت معرفي هتل ها و مراكز اقامتي ايران دانلود رایگان رزدانلود اتاق برنامه نویسی من پروکسی جدید تلگرام برای ویندوز فون دانلود اهنگ داره چشمات کار میده دستم اهای خانوم باشما هستم هاتگرام برای اندروید2.3 ياد تو جان دلم حال بدم غرق نمازم کرده جاي معبودمو معشوقمو اين دل که عبادت کرده رمان بوی گس پی دی اف من بیر تک آدام سئودیم اودا سن سین من بیر سنین اوچون یاندیم رفیقم دردت به جونم دانلود ازمون ابان قلم چی کد تقلب ps4 تانک دانلودتلگرام طلایی نسخه قدیمی